Salo Marathon Club

 

Salon Sillat Winter Edition tulokset 31.12.2018.

 

Hyvää uutta vuotta 2019!
 
Salo Marathon Club kiittää kaikkia tänä ja aiempina vuosina järjestämiimme kilpailuihin osallistuneita. Jatkossa toivotamme teidät tervetulleiksi vapaamuotoisempiin juoksutapahtumiin, ilman virallista ajanottoa.
Tiedotamme niistä Facebook-sivullamme osoitteessa: https://www.facebook.com/Salo-Marathon-Club-126863480660377/
 
 

edit-06 TULOKSET / RESULTS Salon Sillat Winter Edition 31.12.2018

 

Pojat alle 18v. 10 km

Sijoitus

Aika

Etunimi

Sukunimi

Seura/paikkakunta

1

44:33.6

Aarni

Eijs

Salon Vilpas

           

Naiset 10 km

Sijoitus

Aika

Etunimi

Sukunimi

Seura/paikkakunta

1

51:58.5

Hanna-Mari

Ruotsalainen

Sauvo

2

1:06:35.4

Miia

Tuohimaa

VeloSalo

Miehet 10 km

Sijoitus

Aika

Etunimi

Sukunimi

Seura/paikkakunta

1

38:55.4

Joakim

Björklind

GIF

2

38:57.4

Petteri

Urmas

Koski TL

3

39:33.5

Samuli

Salmenoja

Kisko

4

40:05.5

Toni

Järvinen

Sauvon Urheilijat

5

43:21.4

Janne

Laakkonen

VSVU

6

43:38.0

Tom

Perttala

VeloSalo

7

43:40.3

Toni

Illaru

PePo

8

46:30.5

Magnus

Kevin

Tenoholan urheiluseura

9

48:11.1

Tero

Päärni

VeloSalo

10

56:33.5

Jere

Pulakka

VeloSalo

11

1:02:47.5

Jouni

Killström

Halikko

12

1:02:48.0

Jari

Mononen

Lieto

13

1:04:00.0

Sami-Janne

Tuominen

Kuusjoen Humu

Kuntosarja 6,6 km

Sijoitus

Aika

Etunimi

Sukunimi

Seura/paikkakunta

1

28:25.5

Bo Erik

Lindgren

FMR, Luxemburg

2

30:35.9

Jonna

Elovaara

VsVu

3

33:43.0

Tapani

Vahlroos

Salo

4

33:58.2

Sari

Eskolin

Halikko

5

37:32.1

Pertti

Kortesoja

Salo

6

38:43.3

Suvi

Leppänen

Salo

7

40:16.0

Pirjo

Huuhtanen

Hämeenlinna

8

41:47.4

Arien

Eijs

Salo

9

43:45.0

Raul

Enn

Viro

10

44:31.0

Anne

Heimberg

Virkkala

11

44:31.8

Tiina

Sandell

Virkkala

12

46:54.3

Helena

Vahlroos

Salo

13

48:23.9

Hannu

Vuorinen

 

14

50:05.5

Anne-Kristiina

Rauhala

Särkisalo

15

51:45.3

Timo

Smolander

Salo

16

51:45.6

Seija

Markula

Salo

17

51:57.0

Kari

Ojala

 

18

54:40.0

Aki

Tuominen

Lohja

19

58:53.9

Kauko

Yrttiranta

Salpa

20

58:55.4

Turjo

Helmiö

Salo

21

1:05:10.6

Päivi

Killström

Halikko

22

1:05:11.0

Satu

Mononen

Lieto

23

1:09:26.1

Riitta

Tarvus

Pieksämäki